На головну Укр
Електронні аукціони
 

    

Газета "Новини біржі"

Підписний індекс  - 86145


Розповсюждується БЕЗКОШТОВНО

Понад 10 років тому, протягом 1991-1992 років. Вінницькою товарною універсальною біржею видавалась газета “Подільська біржа”, яка висвітлювала не лише підсумки біржових торгів, але і знайомила читачів з пропозиціями на продаж товарів, рекламою, друкувала новини в законодавстві, важливі для економічного життя тоді ще дуже молодої України.

Таке видання, так само як і створення самої біржі, було подією не лише для нашого колективу біржі, але і для міста та області, тому що не у всіх областях ще на той момент існували біржі.

А подією це було тому, що біржова торгівля була ознакою того, що здійснився поворот до ринкового розвитку економіки, що командний метод управління мав поступитися економічним відносинам на основі вільної конкуренції.

Газета, яка в ті часи друкувала перелік товарів, які можна було вільно купити, а не отримати за фондами та лімітами, допомагала у забезпеченні сировиною та матеріалами виробництва щойно створених кооперативів та малих підприємств, у реалізації накопичених за роки планового розподілу ресурсів понаднормативних та неліквідних запасів.

Для багатьох підприємців-початківців біржа була школою підприємництва, діловим клубом, інформаційним центром, стала стартовим майданчиком у плаванні по океану вільного ринку.

Непростим для біржового руху в цілому і для нашого товариства був шлях до нинішнього дня. Припинення випуску “Подільської біржі” - не наші прорахунки, не неповага до Вас, шановні читачі, це - отой “непростий шлях”. Проте біржа працювала всі ці непрості роки.

Вінницька товарна універсальна біржа відновила видавництво власної газети, але під іншою назвою - “Новини біржі”. За вісім років випуску газети стало зрозуміло, що це видання стало вам потрібним і необхідним для вирішення господарчих питань.

ТОВ "ТС ВТУБ" продовжує видавництво власної газети під назвою - “Новини біржі”.