На головну Укр


SESNA -- Ukrainian Search Engine


Діяльність

ВТУБ бере участь у реформуванні національної економіки, приватизаційних процесах, становленні ринкових відносин. Її фахівцями проводяться приватизаційні аукціонні торги з продажу основних фондів і нерухомості, що є державною і комунальною власністю.

Темпи біржової торгівлі, біржова активність віддзеркалює державну політику і послідовність лінії законодавчої і виконавчої влади на перетворення економіки у ринкову.

У вирішенні питань  розвитку біржової торгівлі  ВТУБ приймає саму активну участь. Для цього при Союзі Бірж України, засновником якої є наша біржа, був створений інформаційний центр, з якого ми додатково отримуємо інформацію щодо кон'юнктури ринку. Ми вдосконалюємо саму біржову торгівлю, її правила, форми контрактів, підвищуючи ступінь гарантування їх виконання, пропонуючи додаткові послуги учасникам торгів.

Біржа вбачає в своїй діяльності панування  вільної, здорової конкуренції, гарантованому виконанні договорів цивілізованого товарного ринку, який допоможе становленню сильної економіки вільної, самостійної України.

Спеціалізація

Біржа розташована в районі, який спеціалізується на виробництві і переробці сільськогосподарської продукції: пшениці, ячменю, цукрового буряку, плодоовочевої продукції, соняшнику, м'яса і молока. Тому основними клієнтами біржі є трейдери, сільськогосподарські підприємства, фермери, підприємства елеваторної і комбікормової промисловості, цукрові і консервні заводи, масложиркомбінати, а також підприємства торгівлі.

Послугами біржі користуються також підприємства машинобудування, транспорту, енергозабезпечення, сервісного обслуговування, будівництва, які отримують сільгосппродукцію як оплату за надані послуги чи здійснюють поставку матеріально-технічних ресурсів сільському господарству